Leasing dla sektora prawniczego

Maksymalizacja skuteczności i wyprzedzenie konkurencji.

Najnowocześniejsza technologia jest integralną częścią każdej kancelarii, choć posiadanie na własność nie zawsze jest opłacalne. Leasing pozwala na obniżenie kosztów aktualizacji i zachowania skuteczności sieci IT przy utrzymaniu niezaprzeczalnej przewagi na rynku.

CSI Leasing może dać Ci coś, co wyróżni Twoją firmę. Oferujemy przystępne ceny rozwiązań zmniejszających koszt posiadania na własność, likwidujących odpowiedzialność za utylizację oraz umożliwiających wyprzedzenie konkurencji. Nasza niezależność oznacza, że możesz połączyć systemy oferowane przez rożnych producentów w jedną umowę leasingową. A jako że mamy ponad 70 biur na całym świecie, możemy zapewnić obsługę Twojej firmy, nawet jak się powiększy.

Ochrona danych klientów jest konieczna w celu utrzymania standardów etycznych, dlatego CSI Lifecycle Services oferuje pełne wewnętrzne rozwiązanie zapewniające utrzymanie bezpieczeństwa danych. Obejmuje ono bezpieczne czyszczenie danych oraz utylizację zgodną z dyrektywą WEEE. Dla maksymalizacji bezpieczeństwa danych i poufności klienta oferujemy także niszczenie danych na miejscu przy użyciu mobilnych niszczarek twardych dysków. Pracując z CSI, Twoja firma może mieć pewność, że jej dane są chronione.