Leasing dla szkolnictwa

Inteligentny wybór rozwiązań teleinformatycznych dla szkolnictwa.

Szkoły, uczelnie wyższe i uniwersytety, dla których budżet wciąż jest największym problemem, a które mimo wszystko chcą zapewnić studentom najlepsze rozwiązania teleinformatyczne (ICT), stoją przed wyzwaniem. CSI Leasing zapewnia efektywne wykorzystanie funduszy, likwidując ryzyko i wydatki związane z posiadaniem sprzętu na własność. Możemy Ci pomóc zdobyć najnowocześniejsze energooszczędne systemy zgodne z dyrektywą WEEE obniżające koszty ICT.

CSI Leasing rozumie wyzwania, przed którymi staje szkolnictwo. Razem możemy stworzyć program leasingowy, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom i budżetowi. A jako że pracujemy niezależnie od producentów, możesz cieszyć się wolnością wyboru dowolnej marki sprzętu ICT od wyświetlaczy TFT i tablic interaktywnych do projektorów w ramach obowiązujących umów zaopatrzenia. 

Leasing wydłuża także czas budżetowania technologii, pozwalając na rozłożenie kosztu oraz podatku VAT na cały okres korzystania ze sprzętu. Niekiedy możemy nawet odkupić Twój stary sprzęt w celu wsparcia budżetu na ICT. Nie spiesz się i odkryj pozostałe korzyści z leasingu, aby zdecydować, czy jest to dobre rozwiązanie dla Twojej szkoły.