Urządzenia i sprzęt do obsługi naziemnej statków powietrznych

Globalne rozwiązania dla globalnego przemysłu.

Z założenia, branża lotnicza operuje wszędzie. Dlatego potrzebujesz źródła finansowania, które jest również obecne na całym świecie. Globalna oferta CSI oferuje Ci stale i proste w użyciu rozwiązania by zarządzać urządzeniami i sprzętem do obsługi naziemnej statków powietrznych na całym świecie. Wyposażamy linie lotnicze, porty lotnicze, ładunki lotnicze oraz naziemna obsługę lotniskowa w takie rozwiązania finansowe, oraz z zakresu usług na rzecz profesjonalnej utylizacji sprzętu, aby Twój biznes mógł się rozwijać.

CSI może sfinansować Twój projekt na skalę globalną oraz pomóc Ci w zdefiniowaniu spójnego, skutecznego i finansowo ekonomicznego sposobu na zarządzanie sprzętem na całym świecie. Dodatkowo nasi klienci mogą korzystać na z MyCSI – portalu online umożliwiającego dostęp do informacji o użytkowanych aktywach na całym świecie. Możliwość dostępu do sprzętu i szczegółów harmonogramu na skale globalna to ogromna oszczędność czasu i wygoda.

Więc, jaki rodzaj sprzętu oferujemy w leasingu? Następnym razem, gdy będziesz w samolocie, po prostu wyjrzyj przez okno na lotnisko.

Skontaktuj się z nasza jednostka GSE, aby dowiedzieć jak CSI może Ci pomóc.