Aktualności

Computer Sales International zmienia nazwę na CSI Leasing, Inc.

01/05/2005

Nowa nazwa wyznacza zakres kompetencji firmy

ST. LOUIS (1 maja 2005) – Computer Sales International, jedna z największych niezależnych firm leasingowych rozwiązań IT na świecie, zmieniła ze skutkiem natychmiastowym nazwę na CSI Leasing, Inc.

CSI Leasing zmieniła nazwę w celu wprowadzenia większej spójności marki. Dzięki temu zakres kompetencji firmy został wyraźnie zdefiniowany. W momencie założenia w 1972 roku firma zajmowała się skupem i sprzedażą komputerów. Wraz z rozwojem rynku CSI skupiła się w całości na leasingu sprzętu IT.

W zeszłym roku CSI Leasing wykazała ponad 171 milionów dolarów dochodu; obecnie firma posiada ponad 800 milionów dolarów w aktywach. Kadra zarządzająca, która pracuje od założenia tej prywatnej firmy 30 lat temu, nie zmieni się.

„Przyczyna zmiany nazwy jest prosta – chcemy, aby nasi klienci i potencjalni klienci lepiej rozumieli, czym się zajmujemy” – powiedział Ken Steinback, prezes oraz dyrektor generalny CSI Leasing. „Pomagamy naszym klientom wprowadzić elastyczne programy leasingowe, które obniżają koszty, ryzyko i problemy związane z posiadaniem sprzętu na własność”.