Aktualności

COVID-19: Nasze Zobowiązania Wobec Kientów i Współpraca w Okresie Pandemii Koronawirusa

20/03/2020

Jako, że wirus COVID-19 w dalszym ciągu wpływa na nasze społeczności i świat, chciałbym zapewnić, że CSI Leasing dba o zdrowie i bezpieczeństwo swoich pracowników, klientów i partnerów biznesowych.

Podjęliśmy odpowiednie środki, aby przestrzegać przepisów rządowych i zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia w naszych biurach. Sytuacja w naszych społecznościach zmienia się każdego dnia. W tej chwili nasza centrala administracyjna jest otwarta i gotowa zapewnić Państwu tę samą jakość usług, do której jesteście przyzwyczajeni. Jeśli podejmiemy decyzję o zamknięciu biur, zapewnimy kontynuację naszej działalności poprzez pracę zdalną naszych pracowników.

Nasze lokalne oddziały na całym świecie zapewniają ciągłość usług. Zamówienia są przetwarzane, faktury płacone, a wiadomości e-mail i połączenia telefoniczne odbierane.

Jesteśmy przygotowani do wspólnego pokonania tego kryzysu. Bez zmian pomagamy naszym klientom w ich inwestycjach w sprzęt IT, szczególnie w aktualnej sytuacji, w której sprzęt mobilny jest potrzebny do pracy zdalnej. W razie potrzeby zapraszam Państwa do kontaktowania się z osobami odpowiedzialnymi za administrowanie Państwa umowami oraz Państwa Account Managerem.

 

Z poważaniem,

Steve Hamiton

Przewodniczący Rady Nadzorczej