Aktualności

ECP, jednostka CSI, rozwija się Kanadzie

22/05/2013

ST. LOUIS (22 MAJA 2013) – Electronic Processing Centre, jednostka zależna CSI Leasing Canada w Toronto (CSI EPC), rozwinęła ofertę, kupując TopFlight Asset Services w Calgary w Albercie. Zakup uzupełnia istniejący wachlarz operacji CSI EPC w Kanadzie oraz pozwoli na wzbogacenie oferty usług na koniec umowy leasingu. Wszyscy pracownicy TopFlight dołączą do zespołu CSI EPC.

„Chcielibyśmy wciąż zapewniać obsługę dotychczasowych klientów TopFlight, jak również poszerzać zakres usług na zachodnią Kanadę” – mówi Dan Roberts, przewodniczący i dyrektor zarządzający CSI Leasing Canada. „Ten krok świadczy o przywiązaniu CSI EPC do Kanady. Wierzymy, że te usługi są konieczne”.

CSI Leasing Canada jest jednostką zależną CSI Leasing, którego siedziba znajduje się w St. Louis. Dzięki ponad czterdziestoletniemu doświadczeniu, 70 biurom na całym świecie i działalności w 36 krajach CSI Leasing jest jedną z największych prywatnych niezależnych firm leasingowych na świecie. Założony w 1972 roku CSI obejmuje swoim działaniem Amerykę Północną, Środkową i Południową, Europę i Azję.

Założony w 2005 roku TopFlight Asset Services zapewnia bezpieczne zarządzanie zwróconymi aktywami, kasowanie danych, recycling nadwyżek aktywów elektronicznych dla organizacji, małych firm, uniwersytetów, szkół, rządów, agencji leasingowych i innych klientów. Więcej informacji na www.topflightassets.com.