Aktualności

CSI Leasing rozwija się w Azji

18/10/2012

ST. LOUIS (18 października 2012) – CSI Leasing, Inc. (CSI), leasingodawca sprzętu z siedzibą w St. Louis w Missouri, rozwija swoją działalność w Azji poprzez nabycie dwóch firm leasingowych od Key Equipment Finance („KEF”) w Hong Kongu oraz w Australii oraz leasing aktywów w Singapurze, Malezji i Nowej Zelandii. Nowe ośrodki uzupełnią portfolio usług CSI w Malezji, Singapurze i Hong Kongu oraz pozwolą na ekspansję do Australii i Nowej Zelandii. Firmy będą teraz działać pod szyldem CSI Leasing (Singapore) Pte. Ltd., CSI Leasing Malaysia Sdn. Bhd, CSI Leasing Australia Pty Ltd. oraz CSI Leasing (HK) Ltd. Niektórzy pracownicy KEF dołączą do zespołu CSI z Australii, Malezji i Hong Kongu. CSI obecnie operuje na terenie 38 krajów na całym świecie.

„Pozwala nam to na poszerzenie możliwości dotarcia z naszymi globalnymi całościowymi rozwiązaniami do klientów oraz dostawców międzynarodowych. Co więcej, kontynuujemy współpracę z bazą bezpośrednich użytkowników końcowych oraz dostawców KEF w tym regionie” – mówi Arnaldo Rodriguez, przewodniczący jednostki międzynarodowej w CSI Leasing.

„Azja jest najszybciej rozwijającym się rynkiem dla usług CSI Leasing i bardzo się cieszymy z możliwości rozszerzenia naszej elastycznej oferty na ten region” – mówi Tom Brown, starszy wiceprzewodniczący i dyrektor regionalny na Azję i Pacyfik w Singapurze.