Aktualności

CSI Leasing zwiększa ilość leasingowanych aktywów, dochód oraz liczbę pracowników w roku podatkowym 2013

30/10/2013

ST. LOUIS (30 października 2013) – CSI Leasing, Inc. (CSI) oświadczyło, że wartość aktywów w leasingu przekroczyła 829 milionów dolarów na całym świecie w roku podatkowym 2013, o 15% więcej w stosunku do poprzedniego roku podatkowego. Wartość aktywów zwiększyła się o 5,5%, a dochód netto – o 8,7% w stosunku do poprzedniego roku podatkowego kończącego się 30 czerwca. CSI zatrudniło 80 nowych pracowników – ponad 10% więcej.

„To przyjemne, biorąc pod uwagę ciężkie warunki gospodarcze na wielu rynkach, na których działamy na całym świecie. Świadczy to o wielkim oddaniu pracowników i ciężkiej pracy, którą włożyliśmy w tym roku” – powiedział Steve Hamilton, przewodniczący i dyrektor do spraw operacyjnych. „W zeszłym roku zainwestowaliśmy w trzy dodatkowe centra usług utylizacji sprzętu w Allentown (Pensylwania, USA), Calgary, (Alberta, Kanada) oraz Bratysławie (Słowacja) w celu wzbogacenia oferty usług zakończenia umowy”.

CSI ostatnio również wzbogaciło ofertę narzędzi internetowych o zaktualizowaną aplikację informacyjną MyCSISM. System udostępniający użytkownikom informacje dotyczące aktywów w leasingu ma teraz poprawiony interfejs oraz większe możliwości administracyjne.