Aktualności

Jednostka zależna CSI otwiera ośrodek utylizacji w Toronto

04/05/2009

ST. LOUIS (4 maja 2009) – CSI Leasing Canada Ltd, jednostka zależna CSI Leasing, właśnie otworzyła centrum CSI Electronics Processing Centre (CSI EPC) – ośrodek remarketingu i recyclingu w Toronto. Ośrodek jest zarządzany przez EPC, jednostkę remarketingu i recyclingu z siedzibą w Stanach Zjednoczonych należącą do CSI Leasing.

Ośrodek będzie oferował te same usługi co EPC, takie jak kasowanie danych, remarketing oraz recycling.

„CSI Canada osiąga od otwarcia dobre wyniki, zatem ten dodatek do działalności jest logicznym rozszerzeniem usług CSI” – powiedział Dan Fuller, przewodniczący EPC. „EPC cieszy się opinią firmy nawołującej do przestrzegania praktyk przyjaznych środowisku. Nie możemy się doczekać przekazania tego podejścia Ontario i wschodniej Kanadzie”.

Ośrodek będzie zarządzany przez pochodzącą z Toronto Carmen Didiano, która wnosi do CSI EPC swoje sześcioletnie doświadczenie z zarządzaniu ośrodkami środowiskowymi.

Ośrodek w Toronto dołącza do remarketingowych ośrodków CSI oraz EPC w St. Louis, Kansas City, Las Vegas oraz Columbii w Karolinie Południowej. Więcej informacji o EPC oraz usługach na www.epcusa.com.