Aktualności

Najwyżsi rangą pracownicy CSI przekazują pałeczkę

10/06/2008

ST. LOUIS (10 października 2008) – CSI Leasing powiadomiło o reorganizacji w szeregach najwyższych rangą pracowników. Kierownictwo tworzy nowe stanowisko prezesa, a czterech wieloletnich współpracowników awansuje na bardziej odpowiedzialne stanowiska.

W nowych biurze prezesa pracować będą Ken Steinback, Bill Gillula i Kim Davis. Steinback, od 22 lat znany w branży jako dyrektor generalny CSI oraz założyciel firmy sprzed 36 lat, przejął rolę prezesa firmy. Gillula, przez ostatnie dziewięć lat przewodniczący i dyrektor do spraw operacyjnych CSI, teraz będzie pełnić rolę wiceprzewodniczącego oraz dyrektora generalnego. Davis jest dyrektorem CSI Leasing oraz partnerem zarządzającym Charlesbank Capital Partners. Steinback i Gillula chcą skupić się na przejęciach oraz innych możliwościach wzrostu firmy.

Steve Hamilton, wcześniej pracujący na stanowisku wiceprzewodniczącego zarządzającego ds. operacji międzynarodowych, otrzymał awans na przewodniczącego oraz dyrektora do spraw operacyjnych. Arnaldo Rodriguez, od lat stojący na czele najszybciej rozwijającej się jednostki w CSI, CSI Latina, został mianowany przewodniczącym CSI International. Larry Schinsky, wiceprzewodniczący zarządzający oraz manager sprzedaży dla regionu południowowschodniego CSI, przejmuje dodatkową rolę krajowego managera sprzedaży w USA i Kanadzie. Manuel Ortiz otrzymał awans na stanowisko dyrektora do spraw operacyjnych dla jednostek CSI w Ameryce Środkowej i Południowej.

Ken Steinback i Bill Gillula wciąż będą aktywnie wspierać radą pracowników wyższego szczebla w czasie zmian. Steinback powiedział: „Ani ja, ani Bill nie planujemy przejść na emeryturę, ale jesteśmy pewni, że ze zmiany organizacyjne są długoterminowo w najlepszym interesie firmy i przyczynią się do dalszych sukcesów CSI. Nadszedł czas na przekazanie pałeczki tym, którzy pomogli nam zbudować tę wspaniałą firmę i którzy faktycznie nadzorowali jej codzienną działalność od lat. Bill i ja planujemy skupić się na wzroście i długoterminowej rentowności. Chcemy, aby CSI Leasing było największą i najbardziej rentowną firmą w branży oraz najlepszym miejscem pracy”.