Aktualności

Zmiana w Zarządzie Firmy

21/06/2018

ST. LOUIS (21.06.2018) – Po 34 latach pracy w Grupie CSI, na emeryturę przeszedł Prezesa Zarządu spółki wiodącej CSI Leasing, Inc. Bill Gillula. Swoją karierę w branży finansowej rozpoczynał w Banku Mark Twain w St. Louis, gdzie po kilku latach został Dyrektorem Finansowym oraz objął stanowisko Prezesa Zarządu spółki leasingowej należącej do banku Mark Twain Leasing Company. Gillula dołączył do CSI jako Dyrektor Finansowy w roku 1984. W trakcie swojej kariery w Grupie CSI pełnił role Członka Zarządu odpowiedzialnego za zarządzanie, finanse oraz operacje. W roku 2016 został Prezesem Zarządu.

“Historia relacji Billa z Grupą CSI sięga lat siedemdziesiątych, kiedy jako pracownik banku Mark Twain udzielił pierwszej pożyczki Grupie CSI. Gdy dołączył do Grupy CSI jak Dyrektor finansowy, pomógł rozbudować Grupę z 30 pracowników w roku 1984 do ponad 1000 zatrudnionych w roku 2018. Poprzez wprowadzenie nowych procedur oraz nowej polityki wewnętrznej pomógł firmie stać się jedną z najnowocześniejszych firm leasingowych w branży nowych technologii informatycznych. Spółka dzięki jego wysiłkom jest obecna w 25 krajach na całym świecie i wciąż pozyskuje nowe obszary biznesu na świecie.  Bez jego cennych wskazówek i doświadczenia nie bylibyśmy na takiej pozycji na rynku na jakiej jesteśmy dziś” – powiedział Steve Hamilton, aktualny Prezes Zarządu spółki CSI Leasing Inc.

W roku 2015, Gillula był jednym z inicjatorów oraz osób odpowiedzialnych za przekształcenie Grupy CSI z jednej z największych na świecie firm w posiadaniu osób prywatnych (m.in. pracowników) w branży leasingowej w spółkę w pełni kontrolowaną przez jedną z największych firm leasingowych na świecie: Tokyo Century Corporation, firmę notowaną na japońskiej giełdzie. “Jestem dumny z tego, że mogliśmy przekształcić Grupę CSI w jednego z leaderów rynku leasingowego nowych technologii na świecie, co przyniosło zyski nie tylko udziałowcom, ale także pracownikom oraz przede wszystkim klientom. Jestem dumny, że w roku mojego przejścia na emeryturę, Grupa CSI przeżywa najlepszy rok w swojej historii i ma przed sobą świetlaną przyszłość.” – powiedział Gillula.

Spółka Tokyo Century ogłosiła, że stanowisko Prezesa Zarządu Grupy CSI będzie pełnił Steve Hamilton, rolę Wiceprezesa Zarządu przejmie Toshio Kitamura. Nowym Dyrektorem Zarządzającym Grupy zostanie Fred O’Neal, który jednocześnie będzie Członkiem Zarządu. Bill Gillula wciąż będzie wspomagał Zarząd spółki CSI Leasing Inc. w roli starszego konsultanta.